Güzelliğinize güzellik katan Rheaderm Güzellik Merkezimizi yakından tanıyın.

Vizyonumuz

Rheaderm Güzellik Merkezi, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde hizmet veren bir güzellik merkezidir. Her biri alanında uzman kadroya sahip olan Rheaderm Güzellik Merkezi bünyesinde bir çok hizmet mevcuttur.

Hizmet kalitemizi daima üst seviyede tutmayı hedeflediğimiz güzellik merkezimizde müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir. Uzman kadromuzun sunacağı kaliteli ve benzersiz hizmetleri tecrübe ederek sizinle tanışmak için  sabırsızlanıyoruz.

Sizleri Rheaderm Güzellik Merkezi’ne davet ediyoruz.

Merkezimizi Keşfedin

Merkemize hoşgeldiniz

En yeni güzellik ve estetik teknolojileri, cilt bakımı, lazer epilasyon ve güzellik trendleri ile yetenekli ve güncel olan profesyonel ekibimiz, kendinizi iyi hissetmenize ve harika görünmenize yardımcı olmaya hazır.

09:00 - 21:00

09:00 - 21:00

09:00 - 21:00

Nasıl Çalışıyoruz?

Uzman ekibimiz harika bir görünüme kavuşmanız için çalışıyor.

Doğallık

Tüm operasyonlarımızda doğal görünümü önemsiyoruz. Titiz bir çalışma yürütüyor ve kişisel güzelliğiniz için çaba gösteriyoruz.

Teknoloji

Merkezimizde gelişmiş yüksek teknoloji ürünleri kullanılmaktadır. Operasyonlarımızı son teknoloji ürünü cihazlar ile yapıyoruz.

Uzman Ekip

Her biri alanında uzman bir kadro ile çalışıyoruz. En az 7 yıl tecrübeye sahip kıdemli güzellik uzmanlarımız ile güvenilir hizmet sağlıyoruz.